Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Відділ статистики в місті Южноукраїнську повідомляє, що впродовж 2014р. до повітряного басейну міста від стаціонарних джерел забруднення надійшло 144,7 т шкідливих речовин та парникових газів, що у 1,6 раза більше ніж у 2013р.
Щільність викидів по місту Южноукраїнську у розрахунку на квадратний кілометр території становила 6029 кг, на одну особу населення – 4 кг. В середньому по Миколаївській області ці показники складали відповідно 647 кг та 14 кг .
Реальну небезпеку для населення та навколишнього природного середовища становлять обсяги накопичених небезпечних відходів. Ця проблема має особливу гостроту через низьку швидкість їхнього розкладання. Протягом 2014р. від економічної діяльності підприємств, організацій та у домогосподарствах населення утворилося 12,8 тис.т відходів I–IV класів небезпеки, що на 5,6% менше у порівнянні з 2013р. Із загальної кількості утворених відходів (з урахуванням залишків на початок 2014р.) видалено у спеціально відведені місця чи об’єкти 18,1 тис.т, вилучено внаслідок витікання, випаровування, пожеж – 48 т, утилізовано, оброблено (перероблено) – 4 т. На кінець 2014р. у місцях видалення відходів та на території підприємств міста накопичилося 100,7 тис.т відходів.
Упродовж 2014р. фактичні витрати підприємств та організацій міста, спрямовані на охорону навколишнього природного середовища, становили 2,9 млн.грн., що на 64,3% менше ніж у 2013р. Усі вони були здійснені за рахунок власних коштів підприємств. Сплачено екологічного податку на суму 65,5 тис.грн. (у 1,8 раза більше ніж у 2013р.).
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...