![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Цьогоріч у місті школу закінчили з відзнакою 13 випускників, із яких 6 - із золотими і 7 - із срібними медалями. Тому особливі вітання учням гімназії №1: Зеркаль Тетяні, Заріцькій Анжеліці, Крепак Катерині, Тімошину Денису; ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни Богзі Миколі; ЮЗШ №2 Качинській Анжелі, Григор’єву Дмитру; ЮЗШ №3 - Давидюк Анастасії, Рахімовій Аллі, Стефаньскій Анні, Акуленку Олександру, Сухарській Ользі; ЮЗШ №4 – Діденко Марії.
Шкільний випускний – знакова, довгоочікувана подія для всіх одинадцятикласників. Цей день можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям, адже попереду нові незнані шляхи, які приготувала доля.
Свято розпочалося одночасно в усіх навчальних закладах на шкільних подвір’ях, де зібралася вся освітянська родина, батьки, гості, аби востаннє віддати шану та подякувати вчителям, попрощатися із учнівською партою, зробити крок уперед – назустріч своїм мріям. А головне - отримати найперший свій документ – Атестат про освіту.
Із шкільного подвір'я випускники пройшли урочистою колоною на центральну вулицю міста, вигукуючи девіз школи, речівку.
Свято випускників стало загальноміським. Неперевершеною є і загальна хода випускників мимо Храму Христа Спасителя, із-під бань якого лунав малиновий передзвін, благословляючи молодь у нове, доросле життя.
Щирі незабутні вітання випускники почули від секретаря міської ради, виконуючого обов’язки міського голови Дмитра Мірошника, начальника управління освіти Юрія Сінчука, заступника генерального директора ВП ЮУАЕС Володимира Авраменка .
Святкові музичні привітання дарували художні колективи закладів освіти, ПК «Енергетик», Центру дитячої та юнацької творчості, вокалісти.
Тепло і чуйність гостей, ліричність пісень та вальси у виконанні випускників об'єднали зусилля всіх у єдиному вирі щирої, відданої любові до рідної школи та рідної Батьківщини- України
Управління освіти висловлює подяку всім, хто надав допомогу в організації свята: колективу Палацу культури «Енергетик», службі комунального господарства, міському відділу МВ УМВС, санітарно- епідеміологічній станції, санітарно – медичній частині, управлінню молоді, спорту і культури.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...