Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Мережа підприємств роздрібної торгівлі у місті Южноукраїнську на 1 січня 2015 року
AA

Мережа підприємств роздрібної торгівлі у місті Южноукраїнську на 1 січня 2015 року

За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, на 1 січня 2015 року торгова мережа підприємств-юридичних осіб налічувала 32 об’єкти роздрібної торгівлі, з них 27 магазинів, 2 кіоски, 3 автозаправні станції, включаючи АГНКС (автомобільні газонаповнювальні компресорні станції).

Мережа роздрібної торгівлі у порівнянні з 1 січня 2014 року скоротилась на 11,1% (на 4 одиниці). Так, кількість магазинів зменшилась на 3,6% (на 1 одиницю) та їх торгова площа – на 18,9% і становила 7144 кв.м.  

На початок цього року у місті діяло 14 продовольчих та 13 непродовольчих магазинів. У порівнянні з 1 січнем минулого року кількість продовольчих магазинів збільшилось на 27,3%, непродовольчих – зменшилась на 23,5%. Із загальної кількості магазинів 4 об'єкти належали до мережі супермаркетів.

Кількість напівстаціонарних об’єктів роздрібної торгівлі (кіосків та автозаправних станцій, включаючи АГНКС) зменшилась на 37,5% і на 1 січня 2015 року налічувала 5 одиниць.

 

 

Читайте також

Шахрайські повідомлення у «будинкових чатах»: поліцейські закликають не реагувати на сумнівні посилання у месенджерах

Вознесенське районне управління поліції

Зловмисники все частіше ошукують людей за допомогою так званого фішингу. Злочинна схема, за якою...

Пам’ятаємо!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...