![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
З нагоди 40-ї річниці міста Южноукраїнська підведено підсумки традиційного конкурсу «Людина року – 2014». Серед шести номінантів конкурсу, почесне звання в номінації «Кращий медичний працівник» здобула заступник начальника з медичної частини ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України» Шикерська Віра Леонідівна.
В ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України» з 1982 року працювала на посаді цехового терапевту, а потім в 1984 році стала завідувачем терапевтичним відділенням поліклініки, з квітня 1989 року і по теперішній час на посаді заступника начальника СМСЧ ; 3 з медичної частини. Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Терапія» та «Організація та управління охороною здоров’я». Має широкий професійний кругозір, що дозволяє здійснювати контроль за якістю обстеження та лікування хворих різного профілю.
Вміє добре аналізувати роботу, виділяючи основні цілі і задачі ДЗ «СМСЧ № 2». Користується авторитетом і повагою в колективі ДЗ «СМСЧ № 2» і серед населення міста Южноукраїнська.
За вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я міста нагороджена грамотою МОЗ України -2007 р, 2012 р, Міністерства палива та енергетики України, ДП НАЕК «Енергоатом»-2004 р, Миколаївської обласної ради – 2010 р, Южноукраїнського виконавчого комітету міської ради -2011 р, адміністрації ВП «ЮУ АЕС» - 2007 р. та ДЗ «СМСЧ № 2».
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...