![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
29 травня 2015 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста пролунав останній дзвінок, який ознаменував веселу пору канікул для 3540 школярів та відкрив дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості для 217 випускників.
На урочистих лінійках винуватців свята вітали представники міської влади, ВП ЮУАЕС, управління освіти, вчителі, батьки, ветерани. Школярам бажали продуктивно відпочити, набратися незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Випускникам останній дзвінок сповістив про вихід у самостійне доросле життя. Їм побажали сміливості та наполегливості у подоланні обраної цілі. Адже саме їм доведеться взяти на себе відповідальність за власну долю і долю своєї країни. Ми покладаємо на них великі надії і сподівання. Віримо, що саме отримані в школі знання, творчі здібності, уміння відстоювати свої погляди і переконання є тим безцінним капіталом, який допоможе кожному впоратися з усіма життєвими випробуваннями і досягти великих успіхів. Маємо надію, що кожен випускник стане гідним продовжувачем трудових традицій, започаткованих батьками, вчителями. Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди - це наші сьогоднішні випускники, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє.
Тож нехай їх завжди супроводжує успіх!
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...