![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську повідомляє, що за січень–березень 2015 року середньооблікова кількість штатних працівників на підприємствах та їх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше, складала 12086 осіб, що менше на 244 особи (2%) ніж за січень–березень 2014 року. Середньооблікова кількість штатних працівників по місту становила 5,8% від кількості штатних працівників по Миколаївській області.
Cередньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень–березень 2015 року складала 7535,32 грн. та у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилась на 8,4%. Рівень заробітної плати по місту перевищував у 6,2 раза законодавчо встановлені державні соціальні гарантії (мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи – 1218,00 грн.) та в 2,2 раза середній показник по Миколаївській області (3467,28 грн.).
На деяких підприємствах міста у січні–березні 2015 року наймані працівники працювали в умовах вимушеної неповної зайнятості. Кількість працівників, які з економічних причин працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) становила 126 осіб, або 1% середньооблікової кількості штатних працівників. Водночас, відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) адміністрації підприємств не надавали.
Згідно наданих державних статистичних спостережень з праці (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) сума заборгованості із виплати заробітної плати по місту на 1 квітня 2015 року складала 20,2 тис.грн., що більше на 5,9 тис.грн. (41,3%) ніж на 1 березня 2015 року та менше на 474,2 тис.грн. (на 95,9%) ніж на 1 квітня 2014 року.
Борг працівникам економічно активних підприємств на 1 квітня 2015 року складав 5,9 тис.грн., в той час, як на 1 березня та 1 січня п.р. заборгованість не була зафіксована.
Кількість працівників економічно активних підприємств, які вчасно не отримали заробітну плату на 1 квітня 2015 року складала 14 осіб, кожному з них не виплачено в середньому по 421,43 грн.
По підприємствах, на яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, заборгованість із виплати заробітної плати, як на 1 березня та 1 січня п.р. складала 14,3 тис.грн.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...