![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
З 19 березня по 14 травня пройшли зустрічі керівництва управління освіти з колективами закладів освіти. Останній раз такі зустрічі відбулись рівно 5 років назад. За цей час багато що змінилось: як в позитивному плані так, нажаль, і в негативному.
Під час зустрічей в інформації начальника управління Сінчука Ю.М. мова йшла про зміни, які відбулись у порядку фінансування галузі, проаналізований бюджет 2015 року, як вцілому всієї освіти, так і кожного закладу, обговорені масштабні проблемні питання, що мають місце в закладах освіти на даний час. В ході спілкування йшлося і про необхідність проведення посиленої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учасників навально-виховного процесу і про обов’язкове ознайомлення працівників галузі із змістом колективних договорів та правил внутрішнього трудового розпорядку. Не обійшли стороною і оптимізаційні заходи, що мають бути запровадженні в освіті міста у 2015 році та обговорили перспективи реформування освіти, про які йдеться на рівні держави. На завершення кожної зустрічі присутні мали змогу задати питання заступникам начальника управління освіти Болотіній О.М., Пузирю О.М (за напрямками діяльності), які були присутні на кожній зустрічі. Освітяни домовились і надалі проводити такі зустрічі.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...