![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
За період з 12.05.2015 – 15.05.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 1 120,0 тис.грн., в тому числі до загального фонду 1 116,8 тис.грн., до спеціального фонду 3,2 тис.грн.; із них податку на доходи фізичних осіб – 842,8 тис. грн., податку на майно – 31,5 тис. грн., єдиного податку – 179,0 тис. грн.
За період з 12.05.2015 – 15.05.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного бюджету в сумі 659,2 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 129,6 тис.грн., придбання медикаментів – 26,1 тис.грн., придбання продуктів харчування – 195,4 тис.грн., оплату енергоносіїв – 2,0 тис.грн., , а також кошти в сумі 210,5 тис.грн. направлено на: відрядження, експлуатаційні видатки; послуги банку, зв’язку, Інтернету, системи «Ліга-Закон», охорони, послуги по вивозу та складуванню ТПВ, ремонт інженерних мереж та виготовлення гірлянди до Дня Перемоги; придбання канцелярських та господарських товарів, квітів, медикаментів, жалюзів, нагороди «Людина року» до Дня міста, запасних частин; пільги по тепло-водопостачання та водовідведення інвалідам по зору, матеріальні та грошові допомоги окремій категорії громадян, стипендія міського голови, допомога на поховання деякої категорії осіб, оплату електроенергії Почесним громадянам міста, оплату відрядження на змагання, попередню оплату на придбання матеріалів для нанесення дорожньої розмітки, виконання робіт по благоустрою міста, оплату електроенергії вуличного освітлення на міському кладовищі, попередню оплату за проведення технічного нагляду на об’єкті «Капітальний ремонт ганку ЗОШ№4 з влаштуванням пандусу». За рахунок субвенції з державного бюджету проведено видатки в сумі 95,6 тис.грн. на придбання продуктів харчування для установ освіти.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...