![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
У такий непростий час, час неймовірного патріотичного піднесення українців і тяжкого випробування на Сході нашої держави учні та працівники загальноосвітніх навчальних закладів міста долучилися до волонтерської справи – плетіння маскувальної сітки для українських військових.
Жителям першого мікрорайону було запропоновано взяти участь у цьому заході на базі ЮЗШ №1 імені Захисників Вітчизни. З ініціативи жителів міста за благодійні кошти придбано сітку для виготовлення маскувального виробу для АТО. Южноукраїнці приносили тканину визначеного кольору, а працівники школи та учні виконували основну роботу. Роботу розпочато 07 квітня, а 22 квітня готову маскувальну сітку передано благодійному фонду «Миротворець» для подальшої передачі за призначенням.
Сітку в ЮЗШ № 2 передала ініціативна група мешканців міста на чолі з Агеєвою Іриною Вікторівною. На перервах, уроках трудового навчання, курсу «Захист Вітчизни» учні разом з учителями різали принесену з дому тканину та вчилися майстерно вплітати її у сітку. Особливо активно взялися за справу учні 8-х класів. Плідно попрацювали й дівчата 11-х класів під керівництвом учителя Балабій Ганни Володимирівни. 27 квітня маскувальну сітку (10 х 12 метрів) учні розгорнули на подвір’ї школи та урочисто передали волонтерам організації «Мирне небо», які повідомили, що наприкінці тижня сітку відвезуть у зону бойових дій.
Активно долучилися до всеукраїнського волонтерського руху педагоги та учні ЮЗШ № 4. Під девізом: «Допоможи героям-захисникам власними руками» у школі проведено акцію по збору матеріалів для плетіння сітки . Найактивнішими виявилися учні 6-Б та 7-х класів. Зі словами вдячності та вірою у перемогу вихованці передали виріб воїнам волонтерами міста.
Дану «естафету» підхопив колектив ЮЗШ № 3, який до кінця місяця намірений передати маскувальну сітку воїнам АТО.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...