![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
У першу неділю травня українці відзначають незвичайне свято – День матері. Мама, матуся, ненька – скільки теплих спогадів таїть цей незвичайний феномен людини, котра дає нам безцінний дар – життя, а материнська ласка гріє нас аж до старості. Ким би ми не були, чого б не досягли, ми всі у цей день стаємо просто синами і доньками своїх матерів – лагідних, незрадливих і завжди до нас прихильних.
Символічно, що День матері і Міжнародний день сім’ї практично збігаються у часі. І справді, неможливо уявити повноцінну українську родину, де б на чільному місці не перебувала мати – невтомна трудівниця, завжди жива й надихаюча душа світу – його початок, нескінченність та його безсмертя.
14 травня, з нагоди Дня матері і Дня сім’ї, на запрошення батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу Марії Вікторівни і Леоніда Миколайовича, та прийомних батьків Галини Павлівни та Сергія Володимировича директор Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Алла Дизик, провідний фахівець із соціально роботи Інна Зажерило, головний спеціаліст управління молоді спорту та культури Юлія Діордіященко завітали на гостини та привітали сім’ї зі святами. Гості вручили подарунки та солодощі дітям.
Спілкування з господарями та дітьми у тісному родинному колі швидко промайнуло, але залишило про себе найкращі спогади. Ці два свята, мабуть, – найзворушливіші для кожного. Адже всі ми від самого народження і до смерті несемо у душі отой єдиний і неповторний образ своєї неньки, котра завжди зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде щиро любити свою дитину.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...