![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
З метою відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, вшанування ветеранів війни, патріотичного виховання підростаючого покоління у закладах освіти проведено бесіди, виховні години, конкурси, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, тематичні книжкові виставки, лінійки, спортивні змагання, екскурсії у музеї та куточки Бойової слави. Організовано привітання ветеранів війни із відвідуванням на дому та наданням шефської допомоги.
06 травня відбувся традиційний міський фестиваль виконавців творів воєнних років. У фестивалі взяли участь вихованці загальноосвітніх навчальних закладів та центру дитячої та юнацької творчості. Високу виконавську та акторську майстерність показали Народний художній колектив «Адажіо», Ніконов Олександр, Черкас Костянтин (гімназія); Атаманов Артем, Котельник Ангеліна, вокальний ансамбль «Срібні дзвіночки» (ЮЗШ №2); Зикова Катерина, Волошина Олександра (ЦДЮТ), Підгаєцька Вікторія , тріо у складі: Гудима Олеся, Башара Ірина, Істратова Валерія (ЮЗШ №1); Сіроченко Марія, вокальна група (ЮЗШ №3); Олещук Ірина, Вижа Юлія (ЮЗШ №4), а також інші учасники заходу.
Завідуюча методичним кабінетом управління освіти Любов Маленька зауважила, що даний захід є складовою частиною системи патріотичного виховання молоді, формування активної життєвої позиції, громадських почуттів і свідомості, вшанування ветеранів війни.
Присутні на святі ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, учні, педагоги, батьки були розчулені виконаними творами, здійснили віртуальну подорож у буремні роки війни, вшанували пам'ять загиблих.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...