![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
За період з 04.05.2015 – 08.05.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів в сумі 3 838,2 тис.грн., в тому числі до загального фонду 3 836,3 тис.грн., до спеціального фонду 1,9 тис.грн.; із них податку на доходи фізичних осіб – 3 656,7 тис. грн., податку на майно – 61,3 тис. грн., єдиного податку – 100,1 тис. грн.
За період з 04.05.2015 – 08.05.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного бюджету в сумі 8 297,5 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 1 625,2 тис.грн., на придбання продуктів харчування – 27,2 тис.грн., оплату енергоносіїв – 280,8 тис.грн., медикаменти – 0,8 тис.грн., а також кошти в сумі 1 728,3 тис.грн. направлено на: придбання канцтоварів, бензину, паперу, призів, живих та штучних квітів, стрічок до 9 Травня, тонеру для копіювальних апаратів, госптоварів, вивіз та складування ТПВ, експлуатаційні витрати, технічне обслуговування непобутового холодильного та вентиляційного обладнання, промивку зовнішніх каналізаційних мереж, послуги банку, системи «Ліга», оплату некомутованих каналів, висвітлення діяльності органів ради та депутатів, технічний огляд транспортних засобів та медичний огляд водіїв, інструктаж водіїв, послуги тривожної сигналізації, аванс на придбання матеріалів на поточний ремонт покрівель ЦДЮТ, ДНЗ №3,8, гідродинамічне очищення ЦРД «Гармонія», автопослуги з постачання готової їжі, відрядження, відшкодування за медикаменти, допомогу на поховання деяких категорій осіб, перевезення пільгової категорії громадян на міському дачному маршруті, пільги по тепло-водопостачанню та водовідведенню, виконання робіт по реконструкції самопливного колектору господарсько-побутових стоків з урахуванням технічного нагляду, попередню оплату на придбання матеріалів для капітального ремонту ліфтів. За рахунок субвенцій з державного бюджету проведено видатків в сумі 4 635,2 тис. грн., із них на виплату заробітної плати працівникам освіти та медико-санітарної частини – 2 017,9 тис.грн., допомогу сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, допомога по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 2559,2 тис.грн., на утримання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях – 39,1 тис.грн., на пільги з послуг зв’язку окремій категорії громадян в сумі 19,0 тис.грн.
За вказаний період до державного бюджету перераховано кошти реверсної дотації в сумі 763,4 тис.грн.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...