![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Весна бурхливо ввірвалася в життя вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради». Захотілося вдихнути весняного повітря, помилуватися природою.
1 травня вихованці Центру, разом з жителями Южноукраїнська, відзначали свято миру і праці. Відбувся похід на мальовничий берег річки Південний Буг, який закінчився на розважальному майданчику «Рошен».
А 2 травня, у стінах нашого закладу діти були раді бачити своїх друзів-однокласників на святковій дискотеці. В програмі були цікаві конкурси та чаювання. По завершенні дискотеки в небо були запущені повітряні ліхтарики.
Хоч і кажуть: «У природи немає поганої погоди», а от 3 травня погода видалася дощовою та холодною, несприятливою для прогулянок. Тому для вихованців в закладі були організовані спортивні розваги з настільного тенісу, перегляд улюблених фільмів і мультфільмів.
4 травня діти старшого віку пішли в похід на берег річки Південний Буг. Усі були зачаровані красою схилів річки, першими весняними квітами, зеленими килимами. Підлітки взяли участь у скелолазанні, яке було організоване членом молодіжної профспілкової організації ВП ЮУ АЕС Альоною Кербицькою . Це було випробування на сміливість, взаємопідтримку та взаємодовіру в екстримальних умовах. В другій половині дня всі діти Центру відвідали розважальну програму на батутах, куди їх запросив місцевий підприємець Олексій Топольницький.
Діти щиро вдячні дорослим, які не залишилися байдужими до їхнього дозвілля, за організацію та проведення першотравневих розваг.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...