![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
6 травня у виставковій експозиції Южноукраїнського міського історичного музею з’явився новий незвичний експонат - ікона, яку її автор Наталія Волобуєва написала на ящику від набоїв, привезеному з зони АТО.
Ікона придбана генеральним директором ВП ЮУАЕС Володимиром Лісніченком під час благодійної виставки-аукціону, організованої за сприяння ДП «НАЕК «Енергоатом» та Національного музею українського народного декоративного мистецтва. Усі кошти, зібрані на аукціоні (більше 100 тис. грн) направлено на підтримку Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, який надає допомогу військовим і цивільним у зоні проведення АТО на сході України.
Перед тим, як потрапити до міського історичного музею, ікона деякий час розміщувалась у бібліотеці Палацу культури «Енергетик» ВП «Южно-Українська АЕС», де була ключовим фрагментом книжкової виставки, присвяченої Дню пам’яті та примирення і 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Тож її першими глядачами в Южноукраїнську стали учасники творчих колективів Палацу культури та любителі книги міста атомників.
Своїми враженнями від побаченого поділився директор ПК Олександр Заболотний: «Найперше, що вражає, - це контраст ідей. Ікона, написана на ящику, вміст якого сіяв смерть, на мою думку, є відображенням боротьби сили війни та розрухи з силами вічності, добра і миру. У цьому випадку техніка виконання та художні прийоми відходять на другий план, а сама ікона сприймається як символ перемоги життя над смертю».
У Южноукраїнському міському історичному музеї ікона, придбана на благодійному аукціоні, буде експонуватися до 11 травня. Далі її буде передано до музею Южно-Українського енергокомплексу.
В бібліотеці ПК «Енергетик» ВП ЮУАЕС
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...