![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
За період з 27.04.2015 – 30.04.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів в сумі 2 847,3 тис.грн., в тому числі до загального фонду 2 846,9 тис.грн., до спеціального фонду 0,4 тис.грн.; із них податку на доходи фізичних осіб – 785,4 тис. грн., податку на майно – 1 382,3 тис. грн., єдиного податку – 71,9 тис. грн.
За період з 27.04.2015 – 30.04.2015 з міського бюджету профінансовано видатки в сумі 1 991,5 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 1 313,0 тис.грн., на придбання продуктів харчування – 130,1 тис.грн., оплату енергоносіїв – 491,6 тис.грн., на медикаменти – 28,4 тис.грн., а також кошти в сумі 28,4 тис.грн. направлено на: оплату відряджень; ремонт та обслуговування оргтехніки, заправку картриджів, вивіз ТПВ, оплату послуг банку, зв’язку, охорони, Інтернету, Ліги, послуги з надання пільг учасникам АТО, кошти на харчування донорів; проведення перевірки технічно-справного стану і комплектності транспортних засобів; оплата концертної програми до святкування 9 травня.
За рахунок субвенцій з державного бюджету проведено видатків в сумі 1 349,6 тис.грн., із них на виплату заробітної плати працівникам освіти – 1 314,5 тис.грн., надання пільг на житлові субсидії, на оплату електроенергії – 2,0 тис. грн., надання пільг з послуг зв’язку та інших пільг передбачених законодавством – 33,1 тис. грн.
За вказаний період до державного бюджету перераховано кошти реверсної дотації в сумі 763,4 тис.грн.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...