![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Надійність банку перевірена часом
Протягом останніх кількох місяців Ощадбанк трьома авторитетними виданнями був визнаний найстійкішим і найнадійнішим банком України. Незважаючи на складну ситуацію в країні, Ощадбанк змінюється. Як зсередини, так і ззовні. Поліпшується якість обслуговування, кредитується економіка, оновлюються відділення. Сьогодні Ощадбанк виглядає як острівець стабільності. За рахунок чого це вдається робити, з'ясовував наш кореспондент.
Держава надає 100% гарантію по вкладах
Надійність. Один з головних критеріїв у виборі банку. І одна з причин, чому Ощадбанк стрімко покращує свої позиції.
Ощадбанк - єдиний банк в Україні, який має 100% державну гарантію збереження вкладів. Ця гарантія закріплена законом «Про банки і банківську діяльність». Що це означає в перекладі на просту мову? Що незалежно від того, яку суму ви поклали на рахунок в Ощадбанку, вам її повернуть у повному обсязі і без будь-яких затримок. Погодьтесь, в умовах, коли тільки торік закрились 33 банки, це вкрай важливо. Ніхто не хоче оббивати пороги високих кабінетів і бігати по різних інстанціях у спробах повернути свої гроші.
Та не лише це визначає поточні позиції Ощадбанку. Як відзначають експерти, вперше за довгі роки банк почав проявляти себе, йти назустріч людям, переконувати їх у тому, що здатний стати національним надбанням.
Як це проявляється?
По-перше, банк збільшує кількість сервісів, розширює мережу банкоматів та інформаційно-платіжних терміналів. Зокрема, мережа власних і партнерських банкоматів Ощадбанку сягає 5 тис. Це одна з найбільших мереж в Україні. А кількість інформаційно-платіжних терміналів, через які можна оплатити комунальні послуги, переказати гроші на картки інших банків і здійснити інші операції, вже перевищує 1 тис.
По-друге, банк відкриває установи нового типу. Це відділення європейського зразка. Зі зручними касовими зонами, сучасним обладнанням, привітним і кваліфікованим персоналом, де клієнт витрачає на обслуговування в комфортних умовах мінімум часу.
По-третє, Ощадбанк не залишається осторонь від подій, які сьогодні відбуваються в Україні. У 2014 році за допомогою банку було реалізовано безліч соціальних проектів. Проведений благодійний аукціон «Мистецтво, что рятує», за підсумками якого вдалося виручити понад 5 млн. гривень. Ці кошти пішли на адресні рахунки важкопоранених бійців української армії.
Крім того, працівники Ощадбанку перерахували свою одноденну зарплату в розмірі 3,65 млн. гривень на потреби військових. Також разом зі Святославом Вакарчуком були зібрані кошти на відновлення військового госпіталю в Запоріжжі.
Інакше кажучи, банк і його співробітники своїм прикладом показують, що навіть у таких важких умовах можна робити дуже багато.
Цифри і факти
• Ощадбанк - єдиний в Україні банк, який має 100% державну гарантію збереження вкладів.
• Ощадбанк - №1 у рейтингу найбільш стійких банків України.
• Ощадбанк - №1 у рейтингу надійності банків у 2015 році за версією авторитетного ділового журналу «Деньги».
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...