![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
13.03.2015 на офіційному веб-сайті міста Южноукраїнська розміщена інформація про прийняття заявок на участь у конкурсі стану охорони праці на підприємствах, організаціях та установах міста Южноукраїнська з метою відзначення Всесвітнього дня охорони праці. Також управлінням праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради направлено 16 листів підприємствам міста Южноукраїнська з пропозицією прийняти участь у зазначеному конкурсі.
Заявки на участь у конкурсі подали 7 підприємств, а саме:ПП “Южноукраїнський комбінат харчування”, ДПЕМ ПрАТ “Атомсервіс”, КП ТВКГ, КП ЖЕО, КП СКГ, ДЗ “СМСЧ № 2 МОЗ України”, ДНЗ № 3.
27 квітня в залі засідань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії стану охорони праці на підприємствах, установах та організаціях міста Южноукраїнська.
Засідання проходило під головуванням заступника голови конкурсної комісії стану охорони праці на підприємствах, установах та організаціях міста Южноукраїнська, начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад.
На засіданні розглядалися показники підбиття підсумків підприємств, які надали заявки на участь у конкурсі.
Розглянувши надані підприємствами показники щодо стану охорони праці на підприємствах та провівши оцінку рівня охорони праці відповідно до затвердженого Положення про проведення конкурсу, комісією визначено переможців конкурсу.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...