![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
25 квітня, в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!» (letsoloit.org.ua); відбулась щорічна акція освітян міста «Зробимо Южноукраїнськ чистим!». Всеукраїнська Акція була започаткована, як складова Всесвітнього руху «Let`s Do it, World!», у 2011 році і до 2015 року об’єднала в своїх рядах понад 1000 населених пунктів та понад 200000 учасників.
Цього теплого, сонячного дня освітяни міста, як і в попередні роки, вийшли на прибирання території від дитячого містечка та телевежі мобільного оператора, вздовж Меморіального комплексу.
Перед початком робіт відбулось урочисте відкриття Акції; з вітальним словом виступив начальник управління освіти Юрій Сінчук та представник Всеукраїнської Акції в нашому місті Роман Яворський.
Виступаючі привітали учасників освітянської акції, подякували за небайдужість, довели до відома статистику екологічних акцій в масштабах України та світу.
Юрій Михайлович розповів, що робота освітян в цьому напрямку не обмежується тільки прибиранням, а має більш широкий спектр діяльності і, як доказ, були вручені грамоти і подяки найактивнішим дітям, слухачам секцій Малої академії наук, які готували і захищали свої наукові проекти на екологічну тематику, як в обласному центрі так і в м. Києві. Були відзначені: Брятко Анастасія – ЮЗШ №1, Фендик Анна – Гімназія №1, Савченко Катерина – ЮЗШ №2, Адаменко Максим – ЮЗШ №1.
Крім того очільник освітян нагадав, що ними колегіально було прийнято 3 роки потому рішення, що до цієї акції кожний працівник галузі освіта та усі діти 5-11 класів загальноосвітніх закладів, роблять символічний фінансовий внесок в розмірі 10 коп. на вирішення інших проблемних питань в нашому місті, а тому символічний акційний пакет із 586 грн 85 коп. на сцені був переданий Юрієм Михайловичем Роману Яворському.
В цілому ж в Акції прийняли участь 308 освітян що складає понад 20 % від усіх працюючих і відповідає раніше прийнятим домовленостям. А за час прибирання Южноукраїнськ став чистішим на 10м3 сухостою та 83 пакети різноманітного сміття.
От же, готуємось до Акції «Зробимо Южноукраїнськ чистим – 2016!»
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...