![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Враховуючи актуальність захворювання на туберкульоз, щорічно в СМСЧ № 2 проводиться місячник по боротьбі з цією недугою. Основна мета місячника – довести до населення в різноманітних формах інформацію по профілактиці туберкульозу, особливостях проявів цього захворювання, шляхах передачі і заходах боротьби з цією інфекцією.
В рамках місячника боротьби з туберкульозом, що цього року був оголошений з 16 березня до 16 квітня в м. Южноукраїнську були проведені різноманітні заходи: засідання імунної комісії, де проводилася роз`яснювальна робота з батьками, що відмовляються від щеплень та туберкулінодіагностики; засідання інфекційної комісії щодо аналізу якості виконання заходів протидії туберкульозу в СМСЧ № 2 за 2014 р.; опублікована стаття лікаря-фтизіатра в ЗМІ; були прочитані лекції для безробітних в міському центрі зайнятості та в міському центрі «Турбота» щодо профілактики туберкульозу; відбувся виступ по телебаченню завідувача поліклініки для дорослих та лікаря-фтизіатра Філіпової Н.В; лікарями прочитані лекції в дитячих колективах серед дітей та їх батьків на тему ранньої діагностики та профілактики туберкульозу у дітей, особлива увага приділялася значенню туберкулінодіагностики у виявленні туберкульозу та інфікованості мікобактеріями серед дитячого населення, пропаганді формування здорового способу життя.
В дошкільних навчальних закладах та школах міста Южноукраїнська увагу дітей, вихователів та батьків привертали яскраві санбюлетені, що були намальовані медичними працівниками цих закладів.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...