![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
16 квітня у приміщенні Центру відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Цей конкурс проводиться Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді з метою формування світогляду та виховання у дітей відчуття прекрасного через створення власноруч виконаних творчих робіт уже третій рік поспіль.
Для участі у конкурсі було представлено 7 цікавих та оригінальних дитячих робіт, виконаних 5 учасниками. За результатами засідання конкурсної комісії І місце посів Зовтун Андрій (14 років) за роботу у «Фортеця Рапунцель», ІІ почесне місце отримала робота Грицини Олександри (13 років) «Чарівна скарбничка», ІІІ місце отримала робота Манзенко Лоліти (12 років) «Не забувай». Переможців конкурсу нагороджено грамотами, солодощами та пам’ятними подарунками.
Не залишилися без подарунків й наймолодші учасники конкурсу Рубінс Марія (7 років) та Верьовкіна Світлана (9 років) дівчатка отримали солодощі, цікаві подарунки за активність та цікаві роботи.
Роботи переможців конкурсу будуть передані до Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для участі в обласному турі вищезазначеного конкурсу.
Наразі, роботи талановитих южноукраїнців з 17 по 22 квітня демонструватимуться на виставці у приміщенні Южноукраїнської міської ради.
Директор та колектив Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність приватним підприємцям нашого міста: Лесів Олені Олександрівні, Ковальовій Тетяні Іванівні, Денисюк Олені Миколаївні, Деркач Зінаїді Георгіївні та громадянину Троцюк Віталію Євгеновичу за спонсорську підтримку у проведенні конкурсу.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...