![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
КП ЖЕО повідомляє, що рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 15.04.2015 №74 «Про встановлення для всіх груп споживачів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» встановлені з 01.05.2015 р. та з 01.12.2015 р. тарифи для населення та для всіх груп споживачів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Встановлені тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо та по кожній складовій наведені в таблиці.
Рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 15.04.2015 №75 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення та захоронення побутових відходів, які надають комунальні підприємства «Житлово-експлуатаційне об'єднання» та «Служба комунального господарства», встановлені з 01.05.2015 р. тарифи для населення на послуги з вивезення побутових відходів, в розмірі 7,07 грн. з ПДВ на 1 мешканця в місяць та з 01.12.2015 р. у розмірі 7,82 грн. з ПДВ на 1 мешканця в місяць та з 01.05.2015 р для підприємств, які надають житлово-комунальні послуги населенню, в частині обсягів утворення твердих побутових відходів від мешканців, та комунальних підприємств, які утримують об’єкти благоустрою – в розмірі 62,66 грн. за
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...