![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Упродовж тижня Ташлицька гідроакумулююча електростанція (ТГАЕС) працює на підвищеному рівні верхньої водойми. З 1 квітня 2015 року її позначку піднято з 99,5 до
- Підвищивши позначку закачування верхньої водойми до
Підвищити робочі характеристики агрегату №2 дозволила заміна його робочого колеса. Роботи з масштабної реконструкції розпочалися в 2014 році та добігли кінця в лютому нинішнього. По завершенні модернізації було виконано пускові та налагоджувальні операції, під час яких вивчалися всі характеристики машини в різних режимах. Тоді ж і було прийнято рішення розглянути можливість збільшення об'єму закачування верхньої водойми вище існуючої позначки
У найближчій перспективі на колектив каскаду ГЕС-ГАЕС чекає чергова модернізація - заміна підшипників лопаток направляючого апарату на гідроагрегаті №1. За планом ремонт розпочнеться в жовтні 2015 року, а завершиться в березні 2016-го. У процесі підготовки необхідно укласти договори на виготовлення та постачання необхідних матеріалів, вирішити питання лімітів фінансування, провести процедуру закупівель-поставок. За словами головного інженера каскаду ГЕС-ГАЕС, зробити це слід у стислі терміни, оскільки на виготовлення та постачання устаткування може знадобитися до 7 місяців.
- Ми сподіваємося, що після реконструкції та пуско-налагоджувальних робіт перша машина за робочими характеристиками не поступатиметься другій, - ділиться сподіваннями Сергій Музиченко. - Отже, у нас з'явиться можливість збільшити також потужність агрегату №1 до 160 МВт і закачувати воду цією машиною у верхню водойму до позначки
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...