![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
23 березня 2015 року в приміщенні Миколаївського ОВК відбулися установчі збори засновників громадської організації, на яких було прийнято рішення про створення громадської організації «Миколаївський обласний союз ветеранів та учасників антитерористичної операції».
Головною метою діяльності Союзу є консолідація і координація зусиль ветеранів та учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих, поранених, їх об'єднання у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей в забезпеченні захисту своїх законних політичних, економічних, соціальних прав, надання оздоровчої, медичної, психологічної, моральної допомоги членам Союзу, в першу чергу інвалідам та членам сімей загиблих, створення умов для соціальної та професійної адаптації членів Союзу, що звільнені в запас або відставку, сприяння забезпеченню подальшої реалізації їхнього інтелектуального та організаційного потенціалу.
З питань отримання більш змістовної інформації щодо цілей, завдань та напрямків діяльності Союзу звертатись за телефонами: 063-754-26-44 (підполковник Жолудь Олександр Володимирович м.Миколаїв), 098-403-44-36 (підполковник запасу Кадимський Вадим Леонідович м.Миколаїв), 097-182-69-63 (лейтенант Мамикін Олександр Станіславович Южноукраїнсько – Арбузинський ОМВК)
Адреса місцезнаходження Союзу: м.Миколаїв вул. Спаська, 33.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...