![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, переміщених осіб з території проведення АТО та з анексованого Криму, формування громадської думки на користь милосердя, з 01квітня по 04 травня 2015 року оголошено Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Здорова нація - 2015. Приєднуйся до руху Червоного хреста».
Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, було започатковано ще з 2001 року,під час якого організаціями Товариства Червоного Хреста України проводиться робота по збору та наданню гуманітарної , натуральної та фінансової допомоги найбільш уразливим категоріям населення.
У цьому році проводиться комплекс організаційно - пропагандистських заходів ,направлених на забезпечення нагальних потреб постраждалого населення , в першу чергу дітей-переміщених з місць постійного проживання з причини проведення широкомасштабних військових дій. Проводиться збір одягу, продуктів харчування, гігієнічних засобів, коштів.
Міська організація Товариства Червоного Хреста закликає всіх небайдужих жителів Южноукраїнська, а особливо молодь, учнів загальноосвітніх шкіл, студентів машино - будівного ліцею, працівників ВП « ЮУ АЕС» прийняти активну участь у Всеукраїнському місячнику Червоного Хреста.
Відвідайте міську організацію Товариства Червоного Хреста. Тут завжди готові прийняти від вас будь який вид допомоги ( щоденно з 9-13 год. , крім вихідних). Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше!
Не залишайтеся байдужими!
Міська організація Товариства Червоного Хреста звертається до керівників державних та приватних підприємств, акціонерних товариств, банківських та комерційних структур з проханням надати підтримку переміщеним особам , перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок «Приватбанк» р/р 26000060463391 МФО 326610 код 02940285 отримувач Миколаївська обласна організація Товариства Червоного Хреста
б-р Цвіточний, 4/113 (вхід зі сторони сервіс – центру « Вігор» )
Довідки за телефоном:
5-74-90 ( з 09.00-13.00год.),
0672526559 ( 09.00-17.00год.)
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...