![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
26 березня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбувся особистий виїзний прийом директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Ольги Сивопляс.
Під час прийому порушувалися питання перерахунку пенсії, встановлення статусу ліквідатора аварії на ЧАЕС, поновлення державної соціальної допомоги одинокій матері. На всі запитання директор департаменту надала вичерпні відповіді відповідно до чинного законодавства.
В цей же день Ольга Вікторівна зустрілася з секретарем Южноукраїнської міської ради Дмитром Мірошником. В ході зустрічі директор департаменту акцентувала увагу на виплатах субсидій на житлово-комунальні послуги за новим порядком, недопущення скорочення штатних одиниць в управлінні праці та соціального захисту населення та інших питаннях.
В ході робочого візиту Ольга Сивопляс оглянула пандус, який побудований для інваліда міста за індивідуальним проектом та має окремий вихід з квартири, зустрілася з колективом Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та обговорила нагальні питання соціального захисту.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...