![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
26 березня відбулася 64 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Дмитра Мірошника.
У пленарному засіданні взяли участь 33 депутата Южноукраїнської міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Судаков, керуючий справами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради Юрій Телятник, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, прокурор міста Южноукраїнська Олег Коцюба, начальник міського відділу УМВС України в Миколаївської області Олександр Зінін, мешканці міста та засоби масової інформації.
Міською радою внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська та доповнення до міської Програми капітального будівництва об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури міста Южноукраїнська на 2011-2015 роки.
Затверджено план роботи Южноукраїнської міської ради на 2015 рік.
Депутати міської ради призначили на посаду директора комунальної установи «Інформаційне агентство «Контакт» Людмилу Мальцеву.
Надано на 2015 рік пільги по сплаті земельного податку (шляхом звільнення) органам місцевого самоврядування, закладам, установам, організаціям, дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам, закладам культури, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів міського бюджету та/або державного бюджету, а також комунальним підприємствам «Житлово-експлуатаційне об’єднання», «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство», «Служба комунального господарства» та власникам (балансоутримувачам) багатоквартирних житлових будинків, за виключенням площ будівель, споруд (їх частин), що здаються в тимчасове користування (оренду) іншим підприємствам, установам, організаціям.
Міською радою прийняті рішення про розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, про приватизацію житла, про присвоєння поштової адреси, про виконання та зняття з контролю рішень міської ради, а також рішення з питань врегулювання земельних відносин у місті.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...