![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську відповідно до звітності, наданої реєстраційною службою Южноукраїнського міського управління юстиції у Миколаївській області, на кінець 2014 року в місті налічувалося 68 громадських організацій, зареєстрованих та утворених шляхом повідомлення відповідно до Закону України “Про громадські об’єднання”. У їх складі 50 одиниць – центральні органи громадських об’єднань, з яких 38 (76%) мали статус юридичної особи, 18 одиниць – відокремлені підрозділи громадських організацій.
За напрямами діяльності громадські організації розподілились таким чином: 16 (23,5% із загальної кількості) – оздоровчі та фізкультурно-спортивні організації, 6 (8,8%) – молодіжні організації, 5 (7,4%) – об’єднання ветеранів та інвалідів, 4 (5,9%) – освітні, культурно-виховні організації, по 3 (4,4%) – об’єднання національних та дружніх зв’язків та жіночі організації, по 2 (2,9%) – громадські рухи та об’єднання професійної спрямованості, по 1 (1,5%) – дитячі, організації (товариства) охорони природи (екологічні), організації (товариства) охорони пам’яток історії та культури, по захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, науково-технічні товариства, творчі об’єднання та 22 одиниці – інші.
Крім того у м.Южноукраїнську відповідно до Законів України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” легалізовано 42 професійні спілки; “Про політичні партії в Україні” – зареєстровано 155 структурних утворень політичних партій; “Про благодійну діяльність та благодійні організації” – зареєстровано 11 благодійних організацій.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...