![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
За період з 10.03.2015 –13.03.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів в сумі 1 047,8 тис.грн., в тому числі до загального фонду 1 044,2 тис.грн., до спеціального фонду 3,6 тис.грн., із них податку на доходи фізичних осіб – 863,7 тис. грн., податку на майно – 29,8 тис. грн., єдиного податку – 50,5 тис. грн.
За період з 10.03.2015 –13.03.2015 з міського бюджету профінансовано видатки в сумі 1 301,3 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 1 097,8 тис.грн., на придбання продуктів харчування – 32,8 тис.гнр., оплату енергоносіїв – 3,4 тис.грн., придбання медикаментів – 3,0 тис.грн., а також кошти в сумі 164,3 тис.грн. направлено на: відрядження, експлуатаційні видатки, вивіз та складування твердих побутових відходів, ремонт картриджів, експлуатаційно-технічне обслуговування системи оповіщення, послуги банку та зв’язку, на виконання робіт з видалення сухого гілля та знесення сухостійних дерев, розміщення інформації в ЗМІ, послуги охорони, постачання пакетів оновлення МЕДок; придбання канцтоварів, конвертів, марок, прапорів України та м.Южноукраїнська, бензину, на оплату паливо-мастильних матеріалів для автомобілів швидкої допомоги; на оплату електроенергії, тепло-водопостачання та водовідведення Почесних громадян.
За рахунок субвенцій з державного бюджету проведено видатків на суму 1 742,5 тис.грн., які напралені на: виплату допомоги дітям позбавленим батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу, виплату заробітної плати працівникам освіти в сумі 994,6 тис.грн., виплату заробітної плати медичним працівникам в сумі 708,3 тис.грн.
За вказаний період до державного бюджету перераховано кошти реверсної дотації в сумі 763,4 тис.грн.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...