![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Відповідно до статті 121 Конституції України на органи прокуратури покладено здійснення представництва інтересів громадян в суді у випадках, визначених законом. Тобто, представництво прокуратурою інтересів громадян в суді є самостійною конституційною функцією, яка ґрунтується безпосередньо на нормі Конституції України та здійснюється органом, який не має свого інтересу і завжди виступає на варті законності.
Захист прав громадян на оплату праці, соціальне і пенсійне забезпечення визначено пріоритетними напрямками прокурорської діяльності.
Згідно зі ст. 361 Закону України "Про прокуратуру", представництво прокуратурою інтересів громадянина в суді полягає у здійсненні прокурорами від імені держави процесуальних та інших дій, спрямованих на захист у суді інтересів громадянина або держави у випадках, передбачених законом. Підставою представництва в суді інтересів громадянина є його неспроможність через фізичний стан, недосягнення повноліття, похилий вік, недієздатність самостійно захистити свої порушені чи оспорювані права або реалізувати процесуальні повноваження.
З метою представництва громадянина прокурор має право звернутись до суду з позовами (заявами, поданнями), вступати у справу, порушену за позовами (заявами, поданнями) інших осіб на будь-якому етапі розгляду, ініціювати перегляд судових рішень, брати участь у розгляді справ.
Таким чином, у разі відсутності можливості самостійно захистити свої законні права чи інтереси або реалізувати процесуальні повноваження, Ви можете з метою представництва інтересів в суді звернутися до прокуратури міста Южноукраїнська, що знаходиться за адресою: м.Южноукраїнськ, вул.Миру, 11.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...