![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
В кожній дитині спить талант,
але не всі батьки вміють його розбудити
25 лютого відбулось заняття Школи відповідального батьківства, темою якого стало: «Визначаємо здібності власної дитини».
Під час заняття батькам було запропоновано схематично зобразити емблему своєї сім’ї, шляхом «мозкового штурму» назвати всі здібності, які може мати людина та класифікувати за типами, об’єднавшись в групи визначити послідовність розвитку здібностей дитини, пройти тест та отримати відповідь на питання: «Чи обдарована моя дитина?».
Дані сучасних наукових досліджень свідчать, що як мінімум одна дитина з десяти (а це дуже велика цифра) народжуються настільки обдарованою, що могла б стати в майбутньому видатною в певній галузі. Половина всіх новонароджених дітей мають здібності вище середнього рівня. Таким чином, серед дітей – здібних і обдарованих дуже багато. Серед підлітків – талантів уже значно менше, а талановитих доросли взагалі небагато. Що ж відбувається з талантом людини? Де він втрачається?
Справа в тому, що батьки і педагоги займаються розвитком здібностей і обдарувань дітей, починаючи в основному з їх шкільного віку (репетитори, гуртки, художні й музичні школи, спортивні секції). Хоча давно вже доведено, що таланти потрібно «вирощувати» з перших років життя дитини.
Шановні батьки!
Пропонуємо вам не чекати, доки здібності і таланти ваших дітей яскраво проявляться (чи не проявляться) у шкільному віці. Адже існує небезпека, що при наявності здібності та відсутності в цей час допомоги з боку дорослих талант може завуалюватися, а той зовсім зникнути. Здібна дитина, якій пощастило з люблячими й розуміючими батьками, має більше шансів успішно розвинути всі свої здібності й обдарування!
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...