![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
24 лютого в залі засідань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбувся семінар на тему: “Актуальні питання у сфері праці”. Семінар вела заступник начальника управління - начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Олена Філонова. Участь у семінарі прийняли головні спеціалісти відділу праці, представники Южноукраїнського міського центру зайнятості, Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Міністерства доходів у Миколаївській області та роботодавці міста.
Головний спеціаліст відділу праці Альона Мельниченко ознайомила присутніх зі змінами у трудовому законодавстві та відповідальністю роботодавця за порушення законодавства про працю. Юрисконсульт Южноукраїнського міського центру зайнятості Яна Макуха надала роз’яснення щодо особливостей оформлення трудових відносин з особами, які переселилися з тимчасово окупованих територій та зони АТО. Головні спеціалісти відділу праці Наталя Онищенко та Альона Коломієць проінформували присутніх про дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, про порядок індексації грошових доходів населення, про обов’язки роботодавця щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Ірина Головченко доповіла про нововведення податкового законодавства України, які вступили в дію з 01 січня 2015 року.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...