![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
З метою покращення надання лікувально-профілактичної допомоги працівникам ВП «ЮУ АЕС» м. Южноукраїнська 24.02.2015 р. проведено медичну нараду на тему: «Аналіз якості надання лікувально-профілактичної допомоги працівникам ВП «ЮУ АЕС» в 2014 році». В роботі прийняли участь: начальник СМСЧ № 2 Стахорська О.В, начальник відділу охорони здоров’я ВП «ЮУ АЕС» – Хмілевська Г.В, заст. начальника відділу охорони здоров’я ВП «ЮУ АЕС» - Магеррамова З.І, юрисконсульт ВП «ЮУ АЕС» ДП «Енергоатом» Бондаренко Д.А. та спеціалісти СМСЧ № 2.
Охват профілактичними медоглядами в 2014 році працівників ВП «ЮУ АЕС» склав 100%. В 2014 році в ході профілактичних медичних оглядів оглянуто 5097 робітників, вперше виявлено захворювань у 9,8% від оглянутих. Майже 40% виявлених при профогляді захворювання складають хвороби системи кровообігу, далі хвороби ендокринної системи -14,8% від числа виявлених, терапевтичні захворювання склали 10,0% і гінекологічні захворювання 10,8%. Хворі обстежені, надано рекомендації по лікуванню.
В 2014 році санаторно-курортне лікування отримали 368 робітників АЕС. Оздоровлено в ОРК «Іскра» 1512 чол.
Стан здоров’я робітників АЕС контролюється не лише при профілактичних оглядах, працівників в СМСЧ, а також в процесі диспансерного нагляду призначається необхідне обстеження та лікування.
Колектив ДЗ«СМСЧ №2» виражає вдячність генеральному директору ВП «ЮУ АЕС» ДП «Енергоатом» Лісніченко В.А, голові профкому ВП «ЮУ АЕС» Лещотному В.І, начальнику відділу охорони здоров’я ВП «ЮУ АЕС» Хмілевській Г.В. за сумісну роботу з надання якісної медичної допомоги працівникам атомної електростанції. На нараді були заплановані подальші заходи з поліпшення забезпечення фахівців медичною апаратурою та імунологічними діагностичними тест-системами.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...