![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську повідомляє, що за 2014 рік середньооблікова кількість штатних працівників на підприємствах та їх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше, складала 12106 осіб, що на 149 осіб (1,2%) більше ніж за 2013 рік. Середньооблікова кількість штатних працівників по місту становила 5,5% від кількості штатних працівників по Миколаївській області.
Cередньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за 2014 рік складала 6738,66 грн. та у порівнянні з 2013 роком збільшилась на 4,7%. Рівень заробітної плати по місту перевищував у 5,5 раза законодавчо встановлені державні соціальні гарантії (мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи – 1218,00 грн.) та в 2 рази середній показник по Миколаївській області (3344,37 грн.).
На деяких підприємствах міста у 2014 році наймані працівники працювали в умовах вимушеної неповної зайнятості. Кількість працівників, які з економічних причин працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) становила 340 осіб, або 2,8% середньооблікової кількості штатних працівників. Водночас, відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) адміністрації підприємств не надавали.
Згідно наданої державної статистичної звітності з праці заборгованість із виплати заробітної плати (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) станом на 1 січня 2015р. не зафіксовано.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...