![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
23 лютого до місця дислокації 42-го механізованого батальйону в зоні АТО відправляються три вантажні автомобілі - ГАЗ-66, ЗІЛ-131 і КамАЗ-53212, - відремонтовані в автотранспортному господарстві (АТГ) Южно-Українського енергокомплексу. На відновлення військової техніки ремонтникам знадобилося два тижні.
У АТГ енергопідприємства машини було доставлено на жорсткому зчепленні в дуже поганому стані. Усі вимагали повного капітального ремонту (в т.ч. й двигунів) з заміною вузлів і агрегатів.
«Ми добре розуміли, що ця техніка потрібна нашим бійцям нарівні зі зброєю: якщо немає машин - нічим перевозити міномети та боєприпаси. Щоб якнайшвидше повернути в стрій автомобілі, що надійшли до нас, наші майстри вклали в ремонт увесь свій досвід, - розповів директор автотранспортного господарства АЕС Петро Форостяний. - З часом ніхто не рахувався. Працювали у вихідні, в перервах між основною роботою».
Показово, що з перших же днів до автомобілістів приєдналися добровільні помічники з інших підрозділів ВП ЮУАЕС і жителі Южноукраїнська. Отже, за словами П. Форостяного, дефіциту робочих рук не було. Гроші на ремонт машин із зони АТО теж збирали всім миром. Збором кошів займався один з міських добродійних фондів «Миротворець», добровільні внески на ремонт допоміжної автотехніки склали близько 20 тис. грн.
Слід сказати, що транспортники атомної станції ремонт бойової техніки із зони АТО виконали не вперше. У кінці минулого року на ремонтній базі АТГ було відремонтовано 8 бойових БТРів. Як і цього разу, відновлювали техніку добровольці у вільний від роботи час. Створеною на підприємстві робочою групою з організації добродійної допомоги Збройним силам України тоді також було оголошено акцію зі збору коштів на придбання запасних частин для військової техніки та облаштування її захисними екранами. До ініціативи підключилися пожежно-рятувальні загони, що охороняють атомну станцію та її місто-супутник, а також місцеві волонтери. У результаті бойові машини, відремонтовані на АЕС, у повній готовності відправилися до місць дислокації.
Допомагати військовим у нинішній складний час стало для южно-українських атомників справою честі. «Якщо ми хочемо, щоб конфлікт на сході закінчився та війна не прийшла у наші домівки, нам необхідно підтримати нашу армію. Її боєздатність - запорука того, що наші супротивники змушені будуть зважати на наше прагнення до незалежності та суверенітету. Лише так ми зможемо добитися миру на нашій землі», - впевнений керівник АТГ ВП ЮУАЕС, голова добродійного фонду «Миротворець» Петро Форостяний.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...