![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
18 лютого 2015 року відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Мірошника Д.М.
У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 14 осіб загального складу, начальники управлінь і служб Южноукраїнської міської ради та відділів апарату міської ради та її виконавчого комітету, представники комунального підприємства.
У ході обговорення порядку денного засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради було включено 21 основне питання та 1 додаткове питання, а також одне питання знято з порядку денного та перенесено на наступне засідання виконавчого комітету.
Всього членами виконавчого комітету міської ради розглянуто і прийнято 19 рішень та 2 рішення – не прийнято.
Основні питання, що були прийняті:
«Про організацію харчування дітей в закладах освіти міста Южноукраїнська у 2015 році», «Про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях, установах міста Южноукраїнська на 2015 рік», «Про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради протягом 2014 року», «Про надання матеріальної допомоги», «Про надання жилих приміщень», «Про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації – проекту Генерального плану м. Южноукраїнська, плану зонування території м. Южноукраїнська», питання щодо перепланування житла, а також питання, які стосуються органу опіки та піклування міської ради.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...