![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Сума податків і зборів, перерахованих відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» до бюджетів різних рівнів за 2014 рік, склала 487 млн 212 тис. грн. Це на 7,5% більше, ніж у 2013 році.
Із загального обсягу податкових платежів 2014 року 316 млн 614 тис. складають розрахунки зі страхування (єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування), 37 млн 48 тис. - перерахування до державного бюджету, 133 млн 550 тис. - у місцеві (міський і обласний) бюджети. Загальна сума податків і зборів ВП ЮУАЕС у порівнянні з попереднім роком зросла на 36 млн 489 тис. грн (7,5%). Атомники сподіваються, що це сприятиме підвищенню соціально-економічного розвитку міста-супутника АЕС, регіону та держави в цілому.
Южно-Український енергокомплекс - одне з найбільших підприємств-платників податків Миколаївщини. Будучи містоутворюючим підприємством, ВП ЮУАЕС формує основну частину бюджету міста атомників. Так, у 2014 році податок з прибутків фізичних осіб склав 123,4 млн грн (з них 92,5 млн грн у казну Южноукраїнська, 30,9 млн грн - до обласного бюджету), податок на землю перераховано в розмірі 10,1 млн (9,6 млн - до міського, 0,5 млн - до бюджетів сільських рад в Арбузинському, Вознесенському, Доманівському та Березанському районах). Всього у міську казну направлено 102,2 млн грн, що склало 70,7% від усіх надходжень до загального та спеціального фондів бюджету Южноукраїнська минулого року. До обласного бюджету за рік перераховано 30,9 млн грн.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...