![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
В останній час збільшилась кількість випадків шахрайств при яких зловмисники під виглядом купівлі товарів у мережі Інтернет, заволодівають реквізитами платіжних карток і здійснюють зняття грошових коштів, які знаходяться на рахунках громадян у тому числі і кредитного ліміту встановленого як додаткова послуга від банків.
ЩОБ НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ:
1. Замовте окрему платіжну картку для здійснення будь-яких операцій пов’язаних з купівлею-продажем товарів в мережі Інтернет (без кредитних лімітів та не прив’язану до інших рахунків).
2. Підключить послугу СМС-інформування про операції з Вашим рахунком.
3. Пам’ятати що при зарахуванні грошових коштів на Ваш рахунок відправнику потрібно знати тільки номер Вашої карти. Якщо Вам дзвонить особа, яка представляється працівником банку та просить повідомити інформацію про пін-код, коди в СМС-повідомленнях, які приходять на Ваш телефон з банку та необхідні для зарахування коштів на Ваш рахунок – знайте що це ШАХРАЇ, ЯКІ ВЖЕ НАМАГАЮТЬСЯ ЗНЯТИ КОШТИ З ВАШОГО РАХУНКУ.
4. Пам’ятати, що за допомогою жодного банкомату неможна переказати грошові кошти з чужого рахунку на Ваш рахунок. Якщо вам кажуть що вам не можуть переказати кошти а натомість пропонують підійти до банкомату та перевести кошти з чужого рахунку на ваш – ЦЕ ШАХРАЇ ЯКІ ВЖЕ ЧЕКАЮТЬ НА ВАШІ ГРОШІ.
Пам’ятайте, що банки можуть повернути втрачені грошові кошти тільки у випадках, коли Ви не передавали стороннім особам конференційну інформацію, у іншому випадку ВТРАЧЕНІ КОШТИ повернуті не будуть.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...