![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Чудового зимового дня на свято Водохрещення у м. Миколаєві в приміщенні Палацу культури УМВС України в Миколаївській області відбулася незабутня зустріч дітей, які прибули із зони проведення антитерористичної операції, з представниками органів внутрішніх справ.
В музеї УМВС України в Миколаївській області діти мали змогу зануритись в історію створення та функціонування міліції, познайомитися з напрямками діяльності, побачити власними очима форму, табельну зброю та транспортні засоби співробітників міліції, а також познайомиться з нагородами та фотокартками начальників УМВС України в Миколаївській області.
Наступною сторінкою знайомства дітей з роботою міліції стала виставка дитячих малюнків, презентація зброї, вибухових пристроїв, засобів радіо зв’язку, пристроїв для визначення швидкості руху автомобілів, перевірки стану алкогольного сп’яніння та інше. Діти мали змогу приміряти шоломи та потримати в руках всі надані експонати.
Але на цьому зустріч не закінчилась. В актовому залі співробітники міліції познайомили дітей з творчою стороною своєї роботи. Чудові пісні та гарний настрій подарували учасники ансамблю «Південний патруль» та оркестр УМВС України в Миколаївській області.
Не менш цікавим для дітей була новорічна вистава. Яскраві персонажі, жителі лісу подарували новорічну казку. Веселі, цікаві, творчі та співучі лісові герої не залишили жодної дитини без посмішки. Вони танцювали, раділи та щиро оплодували артистам.
З гарним настроєм, приємними враженнями та з солодкими подарунками, під супроводом працівників служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради та працівників органів внутрішніх справ Южноукраїнського міського відділу, діти повернулися додому в м. Южноукраїнськ де на них вже чекали батьки та вихователі.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...