![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
21 січня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, тимчасово виконуючого повноваження міського голови Грабовенко Л.О. У роботі взяли участь 9 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 14 основних питань. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято зі змінами та доповненнями 13 рішень, 1 рішення не прийнято. Основними є такі питання: «Про схвалення проекту бюджету міста Южноукраїнська на 2015 рік», «Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час за підприємствами, установами і організаціями міста Южноукраїнська та рекомендації щодо його покращення», «Про стан мобілізаційної готовності автотранспорту міста Южноукраїнська», «Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради за 2014 рік», «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 25.03.2010 № 119», «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає відокремлений підрозділ «Южно-Українська АЕС» державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»», «Про взяття на квартирний облік», «Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради на І півріччя 2015 року», про затвердження акта готовності житлового приміщення (квартири) до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання, питання щодо захисту прав дітей.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...