![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
З 20 січня 2015 року в зв’язку з проведенням в державі комплексу заходів з відновлення та модернізації Збройних Сил України, підвищення рівня боєготовності підрозділів Збройних Сил України, військовими комісаріатами буде проводитися четверта хвиля часткової мобілізації серед чоловічого населення України віком від 18 до 60 років, які за станом здоров’я придатні до проходження військової служби.
Мета даної мобілізації – підготовка ефективного боєготового резерву, підняття професійного рівня військовослужбовців з військових спеціальностей, в яких зараз у Збройний Силах є нестача. Особливо це важливо на даний час, коли на сході країни проходить антитерористична операція зі знешкодження незаконних збройних формувань та захисту територіальної цілісності нашої держави, до проведення якої залучені Збройні Сили України.
Навіть в таких складних умовах сьогодення наша держава проявляє особливий підхід та особливу увагу до своїх захисників: це матеріально-технічне забезпечення, тилове забезпечення, соціально-побутові пільги.
Наприклад: для військовослужбовців - учасників АТО грошове забезпечення складає подвійний розмір зарплатні солдат – від 6 тис.грн., офіцерів – від 10 тис.грн. Військовослужбовцям ЗС - учасникам АТО надається статус учасника бойових дій, який дає пільгу щодо комунальних платежів – так, наприклад, за квартиру потрібно платити тільки 25%. Пільги також надаються і членам родини військовослужбовця - учасника АТО. Також держава надає безкоштовно учасникам АТО земельні ділянки в місті - 10 соток для індивідуального житлового будівництва.
В першу чергу до мобілізації залучаються чоловіки, які проходили строкову службу та мають відповідну військову облікову спеціальність, а також кадрові офіцери запасу за окремими військовими спеціальностями, та придатні за станом здоров’я до проходження військової служби.
В зв’язку з цим, райвійськомат запрошує громадян-патріотів чоловіків не чекати повісток, а приходити до військоматів звіритись по обліку, перевірити свій стан здоров’я, а при бажанні готувати документи на службу в Збройних Силах України за контрактом чи по мобілізації.
ЯКЩО МИ ЧОЛОВІКИ СЬОГОДНІ НЕ ВИКОНАЄМО СВІЙ СВЯТИЙ ОБОВ’ЯЗОК ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ, ТО ЗАВТРА ВОРОГ БУДЕ РУЙНУВАТИ НАШІ ДОМІВКИ, ЗНУЩАТИСЬ НАД НАШИМИ БАТЬКАМИ, МАТЕРЯМИ, РІДНИМИ ТА БЛИЗЬКИМИ!
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...