![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
24 грудня в залі засідань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбувся семінар на тему: “Актуальні питання у сфері праці”. Семінар вела заступник начальника-начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Олена Філонова. Участь у семінарі прийняли представники управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, територіальної інспекції з питань праці у Миколаївській області, підприємці та роботодавці міста.
Головний спеціаліст відділу праці управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Наталя Онищенко проінформували присутніх про порядок індексації грошових доходів населення. Головний спеціаліст відділу праці управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Альона Коломієць повідомила про обов’язки роботодавця щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Головний державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ольга Прокіпець доповіла про порядок призначення, виплати та припинення державних допомог сім’ям з дітьми та житлових субсидій. Головний спеціаліст відділу праці управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Альона Мельниченко та головний державний інспектор праці територіальної інспекції з питань праці у Миколаївській області Валентина Драчук надали роз’яснення щодо особливостей оформлення трудових відносин з неповнолітніми особами. Головний спеціаліст відділу сприяння підриємництву управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради Олена Овчаренко ознайомила про дотримання законодавства про захист прав споживачів.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...