![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
18 грудня у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.
Засідання пройшло під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад за участю представників управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнсько-Арбузинського об’єднаного міського військового комісаріату, управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради та державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України».
Ельвіра Гехад доповіла про підсумки роботи комісії за 2014 рік, повідомивши, що станом на 18.12.2014 альтернативну (невійськову) службу у місті Южноукраїнську проходять два громадянина у зв’язку з належністю до релігійної організації «Релігійний центр свідків Єгови в Україні».
Також було розглянуто питання затвердження плану роботи комісії у справах альтернативної (невійськової) служби у місті Южноукраїнську на 2015 рік, перелік підприємств, установ, організацій міста Южноукраїнська, що перебувають у державній або комунальній власності, на яких громадяни можуть проходити альтернативну (невійськову) службу та перелік діючих, відповідно до законодавства, релігійних організацій в місті, віровчення яких не допускає користування зброєю.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...