![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
14 грудня, в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який був офіційно введений Президентом України в 2006 році. Цей день, для вшанування ліквідаторів, обрано не випадково. Саме 14 грудня 1986 року Державний комітет прийняв в експлуатацію комплекс захисних споруд, так званий саркофаг, на Чорнобильській атомній електростанції.
Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції 12 грудня на Меморіальному комплексі біля пам’ятника “Чорнобильська Мадонна» відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення цього пам’ятного дня.
З промовами виступили міський голова Євген Квасневський, голова Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Валерій Онуфрієнко, голова Южноукраїнської міської Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Венгер.
На заході були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальник відділу соціального розвитку ВП ЮУАЕС Валерій Кичак, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Неля Кучеренко, члени Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники управлінь, організацій, підприємств міста та ЗМІ.
У цей же день заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Олена Філонова та учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Павло Єременко прийняли участь в обласних заходах, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
На урочистому засіданні Павла Михайловича було відзначено Подякою Миколаївської обласної державної адміністрації.
Представники влади побажали героям-чорнобильцям здоров'я та наголосили на тому, що завдяки злагодженій співпраці влади та представників громадських організацій усі нагальні проблеми знаходять своє вирішення.
13 грудня в церквах та храмах міста Южноураїнська відбувся заздравний молебень з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
На молебні в храмі Христа Спасителя були присутні голова Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Валерій Онуфрієнко, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інші громадяни міста.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...