Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Подарунок для дітей з особливими потребами міста
AA

Подарунок для дітей з особливими потребами міста

4 грудня з міста Київ було доставлено обладнання для кабінету фізичної реабілітації відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська”.

У квітні 2014 року було направлено пропозицію щодо потреби у залученні технічної допомоги від Турецького агентства зі співробітництва та координації при Раді Міністрів Республіки Туреччина (ТІКА) для фінансування проекту „Фізична реабілітація дітей з особливими потребами – крок до повноцінного життя”. Зазначений проект зацікавив координаційний офіс в Україні Турецького агентства зі співробітництва та координації. Почалося співробітництво. Обладнання замовлялося у різних куточках України, і навіть в Польщі. За кілька місяців всі замовлення було виконано.

І от 4 грудня настала мить, коли майже до Міжнародного дня інвалідів діти з особливими потребами одержали подарунок – обладнання для кімнати фізичної реабілітації.

5 грудня все обладнання було розміщене у відділенні. Зусилля, прикладені для придбання обладнання, варті були того, щоб бачити радісні обличчя дітей, які із задоволенням випробовували тренажери та інше обладнання.

Це подарунок не лише для дітей, які проходять реабілітацію у відділенні комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська”, це подарунок для всіх дітей з особливими потребами міста Южноукраїнськ.

 

 

Читайте також

Щодо протидії поширення неякісних препаратів

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на...

Перелік вакантних посад, наявні в м.Южноукраїнську станом на 26.02.2024

Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 26.02.2024

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Станом на 26 лютого 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...

Інформація про надходження та використання бюджетних коштів Южноукраїнської міської територіальної громади за період з 16.02.2024 по 22.02.2024 року

Фінансове управління Южноукраїнської міської ради

За відповідний період до бюджету громади  надійшло доходів в сумі  13 718,7 тис. грн....