![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
4 грудня з міста Київ було доставлено обладнання для кабінету фізичної реабілітації відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська”.
У квітні 2014 року було направлено пропозицію щодо потреби у залученні технічної допомоги від Турецького агентства зі співробітництва та координації при Раді Міністрів Республіки Туреччина (ТІКА) для фінансування проекту „Фізична реабілітація дітей з особливими потребами – крок до повноцінного життя”. Зазначений проект зацікавив координаційний офіс в Україні Турецького агентства зі співробітництва та координації. Почалося співробітництво. Обладнання замовлялося у різних куточках України, і навіть в Польщі. За кілька місяців всі замовлення було виконано.
І от 4 грудня настала мить, коли майже до Міжнародного дня інвалідів діти з особливими потребами одержали подарунок – обладнання для кімнати фізичної реабілітації.
5 грудня все обладнання було розміщене у відділенні. Зусилля, прикладені для придбання обладнання, варті були того, щоб бачити радісні обличчя дітей, які із задоволенням випробовували тренажери та інше обладнання.
Це подарунок не лише для дітей, які проходять реабілітацію у відділенні комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська”, це подарунок для всіх дітей з особливими потребами міста Южноукраїнськ.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...