![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
4 грудня 2014 року у залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську щодо дотримання законодавства про працю.
Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в місті Южноукраїнську, фінансового управління Южноукраїнської міської ради та управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради.
Начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Есендуллахівна, директор Южноукраїнського міського центру зайнятості Ольга Ретюнських та начальник відділу доходів і зборів з фізичних осіб Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Миколаївській області Галина Скороходова доповіли про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську станом на 01.12.2014.
Також було розглянуто подання прокуратури Миколаївської області щодо корегування методів роботи робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську та активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань легальної зайнятості.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...