![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується спільнотою. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій із більш ніж 100 країн світу активізують у ці дні свої зусилля заради спільної мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити соціальній простір, вільний без насильства.
Щорічна акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства. Власне тоді визначився зв'язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок; 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини.
У цей шістнадцятиденний період входять і інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі (6 грудня 1989 у Монреальському університеті 25-річний чоловік відкрив стрілянину з автомату, внаслідок чого загинуло 14 жінок, а 13 були поранені).
Більшість випадків насильства по відношенню до дітей залишаються прихованими і часто соціально схваленими. Насильство по відношенню до дітей включає фізичне і психологічне насильство, недогляд і погане поводження, починаючи від сексуального насильства вдома до тілесних і принизливих покарань в школі, від торгівлі дітьми до дітовбивств.
Насильство над дітьми – це реальна загроза для розвитку суспільства. Адже жорстоке поводження з дітьми в подальшому формує з них соціально-дезадаптованих людей, не здатних створювати повноцінну сім'ю, бути гарними батьками, а також є поштовхом до відтворення жорстокості по відношенню до власних дітей.
Насильству потрібно і варто протидіяти. Фахівцями із соціальної роботи Центру проведено 5 занять з елементами тренінгу на тему: «Попередження насильства та жорстокості в дитячому колективі» та 3 заняття на тему: «Толерантність як принцип взаємодії між людьми» для учнів загальноосвітніх шкіл міста.
У рамках співпраці між Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Южноукраїнським міським центром зайнятості проведено семінар на тему: «Протидія торгівлі людьми. Профілактика насильства у родині».
З метою зміцнення сімейних взаємовідносин, допомоги подружжю у протистоянні життєвим негараздам і переживанню кризи, отриманні емоційної підтримки, для проведення заняття «Мій добрий світ» з сім’ями, в яких було вчинено насильство – запрошено соціального педагога дошкільного навчального закладу №3, дипломованого арт-терапевта та практичного психолога Ольгу Курзель. Учасники тренінгу отримали навички підтримки гармонії шлюбу та виховання щасливих дітей.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...