![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
4 грудня 2014 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбувся особистий прийом громадян міським головою Євгеном Квасневським.
На прийомі були присутні перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, начальник відділу правової роботи, квартирного обліку та приватизації юридичної служби Южноукраїнської міської ради Ірина Сезоненко, заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради Наталія Пачкова, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, начальник відділу архітектури та містобудування Христина Іранська, юрисконсульт комунального підприємства «Служба комунального господарства» Наталія Фоміна.
Під час прийому звернулося 3 громадяни міста Южноукраїнська з питаннями щодо ремонту інвалідного візка, а саме допомога у транспортуванні візка до міста Миколаєва, щодо допомоги з матеріалами у будуванні збірно-розбірної бесідки на міському пляжі та щодо невиплати соціальної пенсії. Про результати розгляду громадяни будуть повідомлені письмово у встановлений Законом України «Про звернення громадян» термін
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...