![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Сьогодні День народження героя – воїна АТО - Сергія Горобця. Йому би виповнилося 28 років. Він віддав своє життя за свободу і територіальну цілісність нашої держави, за наше мирне, світле майбутнє.
З метою вшанування пам'яті героя управлінням освіти, благодійним фондом «ХХІ століття» та рішенням ради ЮЗШ №3 прийнято спільне рішення про встановлення 2 березня 2015 року меморіальної дошки в школі, де навчався Сергій Горобець.
Прагнучи виховати високу патріотичну свідомість і міцну громадянську позицію в учнів навчальних закладів управлінням освіти підготовлено наказ № 531 від 18.11.2014 «Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді» та розроблено План заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, одним із пунктів якого є встановлення меморіальної дошки.
Для підтримки морального та бойового духу наших воїнів-земляків, управління освіти спільно з благодійним фондом «ХХІ століття» ініціювало проведення акції «Зігрій Україну» в останній тиждень І навчального семестру 2014 року. В акції можуть взяти участь учні, батьки, педагогічні працівники. Частину зібраних коштів під час даної акції буде використано на виготовлення та встановлення меморіальної дошки Сергію Горобцю.
Від того, який посильний вклад внесе кожен з нас сьогодні, залежатиме наближення нашої перемоги!
Ми віримо!!!
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...