28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Традиційно, в останню п’ятницю листопада учнівський муніципалітет разом з учнівським самоврядуванням навчальних закладів збирають талановиту учнівську молодь продемонструвати свою творчість.
28 листопада о 15.30 на базі ЮЗШ № 4 відбувся «Фестиваль країн світу». На фестивалі були представлені країни Євросоюзу: Німеччина, Італія, Латвія, Бельгія, Греція. Учні здійснили заочну мандрівку країнами Європи, знайомилися з їх традиціями, культурою, кухнею.
Гостями фестивалю були: начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Наталя Невідома, директори загальноосвітніх навчальних закладів міста Олександр Петренко, Марина Карнаухова, Тетяна Супряга, Олена Кокол, голова учнівського муніципалітету 2011 року Анастасія Сухініна.
Із словами вдячності до учасників фестивалю звернулася Наталя Невідома, яка побажала учням продовжувати працювати над розвитком своїх талантів, щоб в подальшому прославити себе і наше місто. Анастасія Сухініна привітала учасників заходу, подякувала за продовження гарної традиції – проведення фестивалю, відмітила індивідуальність, креативність, творчий підхід кожного учнівського колективу до представлення обраної країни.
Усі учасники були нагороджені грамотами управління освіти, грошовою винагородою від профспілки працівників освіти міста, голова профспілки - Світлана Майстренко, депутата міської ради, приватного підприємця Віталія Приходько та директора приватного підприємства «Укрбудсервіс» Миколи Колеснікова.
Завершився фестиваль словами:
Усі ми різні – але ми народ,
Усі ми рівні – шукай, знаходь.
Хай буде мир на всій землі
Країни різні, а ми - одні.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...